#917

Незаконне заволодіння земельною ділянкою

Модерація
Департамент містобудування та архітектури облдержадміністрації (Василь Григорович Бабенюк, oblarchitektura@ukr.net)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: //персональні дані захищено//
Додано: 20.07.2018
Адреса: вулиця Комсомольська, Крюківщина, Київська обл., Україна
Координати: 50.353909305972905, 30.365686109924354
Місце роботи: //персональні дані захищено//
Категорія: Самовільне захоплення земель

Виконавець: Департамент містобудування та архітектури облдержадміністрації (Василь Григорович Бабенюк, oblarchitektura@ukr.net)
Фото:
Опис:

Дана ділянка з 50-их років використовувається місцевими мешканцями як майданчик для ігрових видів спорту та відпочинку. Мешканці за власні кошти впорядковували майданчики для футболу,волейболу ,силових тренажерів. Поруч ставок з пляжною зоною. Декілька поколінь мешканців виросло, займаючись фізичною культурою та спортом . Але з'явились заїзжі та місцеві ділки для яких дана ділянка стала "більмом на оці".Вони спали і бачили як вони забудують її всякими "генделиками" та "розливайками" .На всіх Генеральних планах с.Крюківщина дана ділянка маркується як стадіон,або спортивний майданчик. Більша частина ділянки знаходиться в прибрежній захисній смузі ставу ,але дані обставини неперешкодили землевпоряднику Кравченку А.М. та депутам надати дозвіл на розробку проекту для приватизації під ОСГ. Тільки наявність архелогічної памятки врятувало дану ділянку від "дерибану",але не надовго. На сьогоднішній день маємо 2 протилежних судових рішення ,одну кримінальну справу та "провалену" сільською радою касаційну справу.

1
Підтримую
0
Заперечую
Дії влади

Коментарі

Користувач Анонім
Громада вже скільки бориться за цю земельну ділянку ( стадіон ) і невдається подолати цих корумпованих чиновників які забрали в наших дітей єдине в нашому районі місце де вони можуть проводити своє дозвілля !
Користувач Анонім
Як i куди дивились.надаючи цю землю в приватну власнicть.надаючи кадастровый номер дiлянцi?як це взагалi стало можливим зняти з пiд арешту i вкотре перепродати дитячий стадiон? Невже у нас вже чесних суддiв iчиновникiв не залишилось?ЯК теперь пояснять нашим дiтям .що грати там не Можна..бо вiн проданий?зараз справа знову в судi..Але з кожним днeм ми розумiемо.свою беззахиснiсть в данному питаннi.
Користувач Анонім
Державним органам правління необхідно в своєму штаті мати кваліфікованих і з чистою совістю, молодих, ще не зіпсованих спеціалістів та юристів з конкурентноспроможною заробітною платою. Тоді можливо буде порядок.