#688

На зупинці біля СТ Дружба знаходиться куча сміття

Модерація
Департамент екології Київської ОДА (Ганна Іванівна Ткаліч , ekotkalich@gmail.com)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: Анонім
Додано: 09.07.2018
Адреса: Т1034, Київська обл., Україна
Координати: 50.60825899294613, 30.819486874841346
Місце роботи:
Категорія: Стихійні сміттєзвалища

Виконавець: Департамент екології Київської ОДА (Ганна Іванівна Ткаліч , ekotkalich@gmail.com)
Фото:
Опис:

на зупинці сміттєзвалище

0
Підтримую
0
Заперечую
Дії влади

Коментарі

Користувач Анонім
Броварська райдержадміністрація звернулась з листом до ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП», яке обслуговує зазначену дорогу,з проханням терміново вжити заходів щодо ліквідації даного сміттєзвалища.
Користувач Анонім
з метою вирішення даного питання Департаментом екології та природних ресурсів направив лист до Броварської райдержадміністрації
Користувач Анонім
Листом від 14.08 2018 № 2060/01-13 Броварська райдержадміністрація повідомила Департамент екології, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП"
Користувач Анонім
Сміттєзвалище не ліквідовано. Щодня купа сміття на тому ж місці