#392

Дорога в ужасном состоянии на выезде из Броваров

Модерація
Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: //персональні дані захищено//
Додано: 21.06.2018
Адреса: М01, Україна
Координати: 50.529763113706956, 30.79539937423715
Місце роботи: //персональні дані захищено//
Категорія: Критична ямковість доріг

Виконавець: Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Фото:
Опис:

Дорога в ужасном состоянии на выезде из Броваров после светофора

1
Підтримую
0
Заперечую
Дії влади

Коментарі

Користувач Анонім
Дорога міжнародного значення, але ніяк ділянку в 30м не можуть відремонтувати
Користувач Анонім
Знову потрібен негайний ямковий ремонт