#368

Незаконні стічні води (відсутність каналізації у селі) з сусідніх ділянок на приватні території- забруднення і підтоплення участків, городів каналізаційними стоками

Модерація
Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: //персональні дані захищено//
Додано: 20.06.2018
Адреса: вулиця Раменська, 140, Горенка, Київська обл., Україна, 08105
Координати: 50.55324295769324, 30.321710594051865
Місце роботи: //персональні дані захищено//
Категорія: Інше

Виконавець: Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Фото:
Опис:

Шановні представники влади, велике прохання допомогти пенсіонерам вирішити (або хоча б зрушити з місця) питання щодо незаконності стічних вод-каналізаційних (відсутність каналізації у селі) з сусідніх ділянок на приватні території- забруднення і підтоплення участків, городів каналізаційними стоками. Були неоднократні зверенення як до місцевої влади (Горенська сільська рада), так і Києво-Святошинського району, і Київської області. Проводилася також екпертиза стічних каналізаційних вод. Документи в наявності є. Прохання хоча б передзвонити для уточнення, так як проблема ніяк не зрушилася з місця з 2015 року. Дякую заздалегідь, Махун Ярослава Леонідівна

0
Підтримую
0
Заперечую
Дії влади

Коментарі

Користувач Анонім
Києво-Святошинською райдержадміністрацією направлено лист до Горенської сільської ради з проханням здійснити перевірку законності зливання стічних вод
Користувач Анонім
Горенською сільською радою зроблено чергову відписку (в котрий раз), що зробити нічого не можна у зв"язку з відсутністю фінансування. Але ж справа не у відсутності фінансування, а у бездіяльності Горенської сільської ради, бо ключова фраза "ми нічого не можемо зробити", при тому що канави- це задумка місцевої влади з 1970-х років. Зараз маємо в результаті: на частину приватних участків з одного боку (з інших приватних наділів) йдуть стічні каналізаційні води, а з другого боку- інші приватні хазяї- заблокували витік. І частина приватних наділів перетворилися у відстійники з екологічно забрудненими водами. Чому влада не може посприяти вирішенню проблеми своїми діями- незроміло, хоча обіцяли на літній сесії штрафувати, тих, хто зливає таку нечисть, і тих, хто перекриває витік забруднень. Чому поки не станеться глобальної екологічної катастрофи, що буде загрожувати життю та здоров"ю жителів села Горенка (по типу захворювань від кишкових інфекцій) влада не може відреагувати! Ось уже на протязі 4-х років???!!!
Користувач Анонім
Представники Києво-Святошинської райдержадміністрації, прохання перевірити,чи вчинені якісь дії з боку представників Горенської сільської ради щодо перевірки законності зливання стічних каналізаційних вод. Чи покарані ті жителі села Горенки, які зливають стічні води, і ті жителі, які перекривають витік, тим самим створюючи на городах участки зон екологічної катастрофи. Коли припиниться бездіяльність місцевої влади? Для чого ми регулярно вибираємо депутатів і Голову Горенської сільської ради?