#1462

Не работают светофоры, не горят фонари!!!!

Модерація
Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: Анонім
Додано: 02.11.2018
Адреса: Столичное шоссе, остановка Санаторий Жовтень
Координати: 50.25997648963487, 30.61983579631999
Місце роботи:
Категорія: Критична ямковість доріг

Виконавець: Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Фото:
Опис:

4 дня не работает светофор, перейти дорогу не возможно, перебегаем. Сегодня вечером чуть не сбили пешеходов на зебре. Фонари не горят над остановкой!!!!!!!! Темень!!!

0
Підтримую
0
Заперечую
Дії влади

Коментарі