#1459

Вже два місяці місцеві жителі вул. Набережна та пров. Жовтневий змушені ходити по ямам, які зробили для реконструкції асфальтного покриття і покинули. Цією дорогою ходять школярі в ліцей та школу №1, учні в ВПТУ, а також водять дітей в дитсадок №6 . Пройти ні тротуаром ні проїзжою частиною не можливо. На звернення громодян, по даному питанню, місцева влада не реагує. Просимо розібратися з цією реконструкцією і посприяти відновити покриття хоть до того рівня, що був.

Модерація
Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: Анонім
Додано: 30.10.2018
Адреса: м. Сквира, вул. Набережна, Київська обл.
Координати: 49.73737412801474, 29.652939634692416
Місце роботи:
Категорія: Критична ямковість доріг

Виконавець: Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Фото:
Опис:

Вже два місяці місцеві жителі вул. Набережна та пров. Жовтневий змушені ходити по ямам, які зробили для реконструкції асфальтного покриття і покинули. Цією дорогою ходять школярі в ліцей та школу №1, учні в ВПТУ, а також водять дітей в дитсадок №6 . Пройти ні тротуаром ні проїзжою частиною не можливо. На звернення громодян, по даному питанню, місцева влада не реагує. Просимо розібратися з цією реконструкцією і посприяти відновити покриття хоть до того рівня, що був.

0
Підтримую
0
Заперечую
Дії влади

Коментарі