#1441

Значне пошкодження дорожнього покриття

Модерація
Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: //персональні дані захищено//
Додано: 18.10.2018
Адреса: вул.Київська 62, с.Скибин, Броварський р-н, Київська обл.
Координати: 50.579529053828885, 30.834120224869366
Місце роботи: //персональні дані захищено//
Категорія: Критична ямковість доріг

Виконавець: Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Фото:
Опис:

Значно пошкоджено дорожнє покриття узбіччя, що створює небезпеку для пішоходів та транспорту. Яма збільшується досить швидко і вже доходить до лінії краю проїзджої частини, таким чином щоб її оминути пішоходам та велосипедистам слід виїжджати на проїзджу частину. А у зв'язку з тим що траса міжнародного значення, досить багато вантажного транспорту, який оминаючи 'горби' на дорозі, їде по самій розмежувальній лінії, в свою чергу створюючи небезпеку наїзду на людей.

1
Підтримую
0
Заперечую
Дії влади

Коментарі

Користувач Анонім
Броварська районна державна адміністрація повідомляє, що дане звернення надіслано для розгляду та вжиття заходів до Калинівської селищної ради
Користувач Анонім
Броварська районна державна адміністрація звернулась з листом до Служби автомобільних доріг у Київський області з проханням у найкоротші терміни провести ремонтні роботи зазначених ділянок автомобільної дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі