#1425

По всій вулиці Польовій неможливо проїхати транспортом, бо все заросло кущами і деревами

Модерація
Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: //персональні дані захищено//
Додано: 02.10.2018
Адреса: Вулиця Польова, село Зеленьки
Координати: 49.72120326717708, 30.928275928204016
Місце роботи: //персональні дані захищено//
Категорія: Обмеження доступу до земель загального користування (пляжі, проїзди, проходи)

Виконавець: Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ірина Володимирівна Білик, Bilyk@drrzkg-koda.gov.ua)
Фото:
Опис:

По вулиці Польовій і Луговій ,в селі Зеленьки непроїздна дорога. Все заросло кущами і деревами. Тому треба прочистить і обрізати. Звертались до голови сільради, але ніхто нічого не робить

0
Підтримую
0
Заперечую
Коментарі

Користувач Анонім
З метою вирішення питання, Миронівською райдержадміністрацією направлений лист на ім′я сільського голови с.Зеленьки від 18.10.2018 № 59/06/26-3110, з дорученням якнайшвидшого проведення розчищення та вирубки кущів та порослі дерев.