#1275

Порушення благоустрою та ПДР

Модерація
Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (Наталія . Погребна, mc2009@ukr.net)
Обробку звернення завершено
Дані:
Користувач: Анонім
Додано: 17.08.2018
Адреса: Е95, Глеваха, Київська обл., Україна, 08630
Координати: 50.258337521204716, 30.306838837561713
Місце роботи:
Категорія: Стихійна вулична торгівля

Виконавець: Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (Наталія . Погребна, mc2009@ukr.net)
Фото:
Опис:

1) Незаконна торгівля з вантажівки, яка роками стоїть на перехресті з активним рухом на вул. Ботанічній 2) На узбіччі поруч постійно припаркована велика вантажівка з кавунами, яку використовують як склад і щоранку поруч з нею на дорозі стають мікроавтобуси «на аварійках», в які ці кавуни перевантажують, що створює перешкоди для руху автомобилів та смертельну небезпеку для пішоходів, які вимушені йти по дорозі. В цьому місці біля ринку встановлені камери відеоспостереження, тому все це легко додатково перевірити. Фото додаю.

0
Підтримую
0
Заперечую
Дії влади

Коментарі

Користувач Анонім
Досі питання не вирішено!